Zmiana Polityki PSG. Klub nie zatrzyma Neymara

Wszystko w PSG zostało zrobione, aby powstrzymać Kyliana Mbappe. Czołowemu francuskiemu piłkarzowi zaoferowano niebotyczne warunki, gdyby tylko porzucił myśl o dołączeniu do Realu Madryt i przedłużył kontrakt. Gracz mógł się zatrzymać, ale jednocześnie ogłoszono zmianę polityki.

Zbiegło się to z przybyciem nowego dyrektora sportowego Luisa Camposa. – Będziemy musieli zmienić nasze hasło. „Dream większy” jest dobry, ale dzisiaj musimy być realistami, nie chcemy już krzykliwej polityki, bling-blingu. To koniec blichtru, ogłosił Nasser Al-Khelaifi. Nie chciał być jasne, czy to oznaczało odejście Neymara. – Nie możemy omawiać tych tematów w mediach. Niektórzy przyjdą, a inni odejdą, ale to są prywatne negocjacje – powiedział hiszpańskim mediom.

Według Footmercato.internet, Neymar znajduje się na liście graczy, których Luis Campos nie będzie zmuszony zatrzymać w Paryżu. Cena dla Brazylijczyka została już ustalona, ​​choć nie została ona ujawniona mediom. Kto za niego zapłaci, dostanie go bez żmudnych negocjacji z paryskim klubem. Warto tu jednak dodać, że Neymar zarabia w PSG 30 mln euro rocznie, co trochę odstrasza inne kluby.

***

Polscy kibice kojarzą Daniela Sikorskiego z udanymi występami w Górniku Zabrze oraz mniej owocnymi występami w Polonii i Wiśle Kraków. W podcaście „X-ray” były zawodnik Bayernu Monachium pokazuje świat, z którego do nas przybył. Świat, w którym widział expertise swoich kolegów z drużyny, przyszłych mistrzów świata i zwycięzców Ligi Mistrzów. Pewny siebie Toni Kroos grał mu piłki, niezdarny Thomas Mueller strzelał gola za golem, a David Alaba wciąż jest wdzięczny Sikorskiemu za opiekę w Monachium. Wystarczająco wdzięczny polskiemu napastnikowi za przywilej zabawy na przyjęciu urodzinowym zorganizowanym w pałacu cesarzowej Sisi.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.