Zmiany w rankingu KSW. Spadek Mańkowskiego, „Tucanao” blisko walki o pas

Po gali KSW 71, która odbyła się 18 czerwca w Toruniu, nastąpiły zmiany w rankingu najlepszych zawodników Konfrontacji Sztuk Walki.

Waldemar Ossowski

Borys Mańkowski

Getty Pictures / Foto Olimpik / NurPhoto / Na zdjęciu: Borys Mańkowski

Daniel „Tucanao” Torres zadebiutował w wadze lekkiej, pokonując Borysa Mańkowskiego i zajmując pierwsze miejsce, zajmując w rankingu wcześniejszą pozycję „Diabła tasmańskiego”. Mańkowski spadł na trzecie miejsce.

Roman Szymański po pokonaniu Valeriu Mircei zajął drugie miejsce. Donovan Desmae awansował na czwarte miejsce po pokonaniu Artura Sowińskiego, a Sebastian Rajewski po przegranej z Marianem Ziółkowskim spadł na piątą pozycję. Z pierwszą piątką rankingu pożegnał się Maciej Kazieczko.

Po odejściu Daniela Torresa z wagi piórkowej o jeden stopień w rankingu awansowali Daniel Rutkowski, Lom-Ali Eskjew, Damian Stasiak i Robert Ruchała. Dawid Śmiełowski dołączył do rankingu na piątym miejscu.

Sprawdź rating >>>

Przeczytaj także:
Szef KSW odpalił bombę bojową Szpilka-Pudzianowski
Przypinka w euforii “Różal” na deseczkach. Sprawdź wyniki KSW 71

ZOBACZ WIDEO: Wikłacz chce walczyć o mistrzowski pas. “Nie ma innej opcji”

zgłoś błąd

Komunikat prasowy

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.