Zrobili fortunę w swojej pierwszej walce. Nadchodzi wielki rewanż!

Zagraniczne media piszą o wielkim rewanżu Floyda Mayweathera Jr z Conorem McGregorem. Walka ma się odbyć w przyszłym roku. „Do uzgodnienia pozostają tylko szczegóły”, pisze Each day Mail.

Karol Wasiek

Floyd Mayweather Jr i Conor McGregor

Getty Photos / Sean M. Haffey / Na zdjęciu: Floyd Mayweather Jr i Conor McGregor

Floyd Mayweather Jr. ujawnił szczegóły rewanżu z Conorem McGregorem w 2023 roku. 45-letnia ikona boksu potwierdziła, że ​​w przyszłym roku zmierzy się z Irlandczykiem. Powiedział jednak również, że warunki walki są nadal dyskutowane.

„To ma być walka zawodowa”, pisze Each day Mail.

Przypomnijmy, że w 2017 roku Mayweather całkowicie zdominował Conora McGregora w drugiej połowie walki, zanim pojedynek zakończył się jego triumfem przed czasem.

Mayweather wygrał około 300 milionów za walkę z debiutującym zawodnikiem MMA – Conorem McGregorem.

Od tego czasu McGregor poniósł trzy porażki w ostatnich czterech walkach w UFC. Zabrał również trochę czasu od Oktagonu po złamaniu nogi w walce z Dustinem Poirierem.

Kolejną walkę Mayweather stoczy 25 września w Saitamie, a rywalem będzie debiutująca w nowej formule japońska gwiazda MMA Mikuru Asakura. Później bokser zmierzy się z McGregorem.

Strony negocjują warunki rewanżu w 2023 roku.

Zobacz też:
Tak Polak zatrzymał wielkiego Bayernu (WIDEO)
Gikiewicz zdradził, co powiedział mu Neuer po meczu

ZOBACZ WIDEO: Mocne słowa. Sędzia wyjaśnił, dlaczego Janikowski – Breese przerwał walkę

Pomóż nam ulepszyć WP SportoweFakty. Odpowiedz na dwa krótkie pytania.

Czy powinien być rewanż Mayweather – McGregor?

zagłosuj jeśli chcesz zobaczyć wyniki

zgłoś błąd

WP SportoweFakty

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.