Żużel. Gollob walczy o powrót do zdrowia

Niefortunny wypadek wydarzył się na torze motocrossowym w kwietniu 2017 roku. Od tego czasu Gollob walczy o powrót do pełnej sprawności. Indywidualny mistrz świata z 2010 roku porusza się na wózku inwalidzkim, ale od czasu do czasu może poruszać się z kulami ortopedycznymi i specjalistycznym sprzętem.

I tylko zdjęcia z tego typu urządzeniem Gollob publikowane w mediach społecznościowych. „Pamiętaj, żeby nigdy się nie poddawać” – napisał.

Obecnie Gollob można śledzić jako ekspert i komentator telewizyjny podczas rozgrywek żużlowych PGE Ekstraligi.

***

W ostatnich latach współpracował z Artiomem Łagutą, ale współpracował też z Tomaszem Gollobem, Krzysztofem Cegielskim i Bjarnem Pedersenem. Niedawno dołączył do zespołu Kacpra Woryny. Rafał Lewicki to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w środowisku żużlowym. W podcaście „Znamy się z żużla” opowiada o tym, co należy zmienić w serii Grand Prix, najciekawszych torach świata i współpracy z wnukiem pierwszego polskiego medalisty IMŚ.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.