Żużel. Jak długo potrwa przerwa Andersa Thomsena? Mamy nowe informacje!

W środę Anders Thomsen miał poważny upadek w meczu ligi duńskiej. Na razie Moje Bermuda Stal nie poinformowała, jak długo potrwa jego przerwa w startach. Mamy jednak dobrą informację dla gorzowskich kibiców.

Jarosław Galewski

Anders Thomsen przed Patrykiem Dudkiem

WP SportoweFakty / Tomasz Jocz / Na zdjęciu: Anders Thomsen przed Patrykiem Dudkiem

– Niewykluczone, że Anders wróci na tor nawet w niedzielę i pojedzie na mecz z Motorem Lublin. Ostateczna decyzja jednak jeszcze nie została podjęta – mówi Krzysztof Sudak, menedżer duńskiego żużlowca.

Kibice Gorzowa mogą być spokojni, bo już wiadomo, że Anders Thomsen nie odniósł poważnych kontuzji. Tym razem skończyło się tylko strachem. – Wypadek wyglądał bardzo źle. Anders miał badanie przez cały czwartek i nie wykazał żadnych złamań. Teraz czuje się znacznie lepiej – podkreśla Sudak.

Przypomnijmy, że Moja Bermuda Stal w niedzielę pojedzie do Lublina. Mecz rozpocznie się o 19:15. Jeśli Thomsen ostatecznie weźmie udział w tym spotkaniu, szanse gorzowian na pomyślny wynik znacznie wzrosną. Warto jednak przypomnieć, że drużyna Stanisława Chomskiego w starciu z Motorem i tak zostanie osłabiona, bo kontuzji doznał młodzieżowy Oskar Paluch.

Zobacz też:
Świdnicki przed meczem ze Związkiem
Jak Fajfer poradzi sobie z PGE Ekstraligi?

ZOBACZ WIDEO Robert Dowhan: Czasami szkoda patrzeć. Falubaz może podzielić los Unii Tarnów

Czy My Bermuda Stal Gorzów wygra w Lublinie?

zagłosuj jeśli chcesz zobaczyć wyniki

zgłoś błąd

WP SportoweFakty

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.