Żużel. Jaka jest przyszłość Davida Leoparda w Texom Stali? Zawodnik przemówił

Texom Stal Rzeszów miała w tym sezonie walczyć o niespodziankę, ale nie udało im się nawet awansować do play-offów. Dawid Lampart nie ukrywa, że ​​zespół nieco za późno pokazał swój charakter.

Konrad Cinkowski

David Lampart

WP SportoweFakty / Jakub Malec / Na zdjęciu: Dawid Lampart

Texom Stal Rzeszów nie należała do faworytów II ligi żużlowej, ale wielu widziało ich w roli „czarnego konia”, co może wywołać spore zamieszanie. Cel ten nie został jednak osiągnięty, ponieważ Żurawie nie dotarły nawet do play-offów.

– W zasadzie przez cały sezon “daliśmy ciała”. Właściwie w tych ostatnich meczach pokazaliśmy, że jesteśmy zespołem, który potrafi walczyć, ale niestety było już zdecydowanie za późno – mówi otwarcie Dawid Lampart w rozmowie z mediami klubowymi.

Starszy z braci Leopardów w tym sezonie wystartował w dwunastu spotkaniach, w których zdobył 85 punktów i trzy bonusy, co przy 52 przejazdach dało mu średnią biegową 1,692. Czy podopieczny pozostanie w zespole nadrzędnym?

– W tej chwili nie mam pojęcia, co będę dalej robił, czy i gdzie będę jeździł. Również w tym momencie nie mogę nic powiedzieć – skomentował zawodnik. Pytany, od czego będzie zależeć przyszłość, dodał, że będzie to zależało od propozycji.

W wywiadzie opublikowanym na H69.pl padło pytanie o atmosferę w rzeszowskim zespole. Skoro plany były jasno określone i nie zostały zrealizowane, czy miało to wpływ na to, co działo się wewnątrz zespołu?

– Oczywiście chcieliśmy, żeby ten sezon wyglądał zupełnie inaczej, ale niestety tak było i już tego nie zmienimy. Co do atmosfery – ogólnie wszystko było oczywiście w porządku, bo były drobne usterki w dużej grupie i emocje, ale podsumowując wszystko było tak, jak powinno – odpowiedział Dawid Lampart.

Przeczytaj także:
Większość klubów już zamknęła swoje składy!
Mateusz Świdnicki z nowym klubem na sezon 2023?!

ZOBACZ WIDEO Kubera byłby lepszy w Vojens? Dobrucki wyjaśnia, czy rozważał „wywołanie” zawodnika przed finałem SON

zgłoś błąd

WP SportoweFakty

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.