Żużel. Pogoda miesza wzory. Początek spotkania w Łodzi opóźniony

Nie o 14, ale o 20:30 rozpocznie się ćwierćfinał z udziałem H. Skrzydlewskiej Orła Łódź i Stelmetu Falubazu Zielona Góra. Niesprzyjające warunki pogodowe uniemożliwiły rozegranie tego meczu w wyznaczonym czasie.

Szymon Michalski

Na zdjęciu tor w Łodzi

WP SportoweFakty / na zdjęciu tor w Łodzi

W Łodzi padało od wczesnych godzin porannych. Prognozy pogody były jednak dość optymistyczne i zakładały poprawę aury. Jednak tor nabrał sporej ilości wody i gra stała pod wielkim znakiem zapytania. Około godziny 12:45 zapadła decyzja, że ​​mecz H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – Stelmet Falubaz Zielona Góra zostanie opóźniony i rozpocznie się o godzinie 20:30

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy obie drużyny zmagają się z niesprzyjającą pogodą. Pierwotny mecz w Łodzi zaplanowano na niedzielę 31 lipca, ale i wtedy warunki pogodowe nie sprzyjały i zawody przełożono na 6 sierpnia.

Drugiego zaplanowanego terminu sytuacja pogodowa znów się ożywiła. Deszcz ustał jednak tuż po godzinie 12, dzięki czemu podjęto decyzję o przygotowaniu toru do ścigania. Dlatego jeśli warunki pogodowe nie ulegną pogorszeniu, spotkanie w Łodzi rozpocznie się o 20:30

Zobacz też:
Play-offy bez wyraźnego faworyta
Zmarzlik będzie pod ogromną presją

ZOBACZ WIDEO Berntzon o torze domowym: W Ostrowie nawet nie wiedzieliśmy, czego szukać

zgłoś błąd

WP SportoweFakty

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.