Żużel. Świetny występ juniora z Ostrowa Wielkopolskiego. Przyćmił weteranów

Choć jego drużyna przegrała 43:47, to on został bohaterem tego meczu. Jakub Krawczyk wykonał fenomenalną robotę na torze w Grudziądzu, wygrywając cztery wyścigi – tyle samo, co wszyscy jego klubowi koledzy.

Mateusz Kozanecki

Jakub Krawczyk

WP SportoweFakty / Anna Kłopocka / Na zdjęciu: Jakub Krawczyk

Uwagi dla zawodników ZOOleszcza GKM Grudziądz:

Przemysław Pawlicki 5-. Z jednej strony wygrał wszystkie walki z Chrisem Holderem, z drugiej trzy razy widział plecy Olivera Berntzona, który był tego dnia szybki. Wyścigi z jego udziałem zakończyły się wygranymi lub remisami GKM.

Krzysztof Kasprzak 3. Wicemistrz świata 2014 jechał na tym spotkaniu z kontuzją pleców. Co ciekawe, był jednym z nielicznych, którym udało się pokonać Olivera Berntzona, przegrywając jednocześnie z Jakubem Krawczykiem i Jakubem Pocztą, czyli juniorami gości.

Fryderyka Jakobsena 5. Obok Przemysława Pawlickiego był najskuteczniejszym zawodnikiem w swojej drużynie. Gdy pojawił się na torze, ZOOleszcz GKM nie przegrał wyścigów. Na koniec sezonu miał bardzo solidny występ.

Wiktor Rafalski bez oceny
. Nie pojawił się na torze.

ZOBACZ WIDEO Dobrucki pojedzie na dywanik w PZM! “Ten konkurs był straszny, jesteśmy rozczarowani”

Kacper Łobodziński 1. Pokazywał swoją lepszą stronę, nie tylko na własnym torze. Tym razem jednak nie pokonał żadnego z rywali.

Kacper Pludra 2. Nie zdołał pokonać żadnego ze starszych rywali. Dwukrotnie dojechał do mety przed Jakubem Pocztą. Dostał swoją szansę w nominowanym biegu, ale nie walczył.

Norbert Krakowiak 3+. Zaczął spotkanie bardzo dobrze, ale potem z każdym wyścigiem był słabszy. W efekcie zabrakło go w biegu nominowanym – ustąpił miejsca Kacperowi Pludra.

Uwagi dla graczy Arged Malesa Ostrów:

Oliver Berntzon 5-. Kibice Ostrowa mogą żałować, że Szwed nie wyglądał tak przez cały sezon. Miał elektryzujący początek, ale w końcu pokazał swoją bojową stronę. W decydującym o losach gry wyścigu poległ jednak, a mieszkańcy Ostrowa ponownie przegrali.

Grzegorz Walasek 1+. Od tak doświadczonego zawodnika można oczekiwać znacznie więcej niż tylko pokonania Kacpra Pludry. Z pewnością będzie chciał jak najszybciej zapomnieć o tym występie.

Tomasz Gapiński 1. Jechał jeszcze słabiej niż Grzegorz Walasek. Miał dwie szanse iw obu przypadkach przekroczył linię mety daleko za rywalami. Polskim seniorom brakowało punktów dla Arged Malesy do sensacyjnego triumfu.

Matias Nielsen 1+. Próbował walczyć, ale to zdecydowanie nie wystarczyło. Punkty przy swoim nazwisku zapisał tylko dzięki pokonaniu Kacpra Łobodzińskiego.

Chris Posiadacz 4. Kręcił się od biegu do biegu i ostatecznie pomógł swojej drużynie wywalczyć zwycięstwo. Z drugiej strony z pewnością powinien otrzymać podwójną porażkę w pierwszej rundzie.

Jakub Krawczyk 5+. Gdyby nie wykluczenie w wyścigu juniorów, jego osiągnięcia mogłyby być jeszcze bardziej imponujące. Absolwent ostrowskiego klubu wygrał cztery gonitwy – tyle samo, co wszyscy jego koledzy razem wzięci. Imponował odważną jazdą i pozostawił niesamowite wrażenie.

Jakub Publish 3-
. Miał przyzwoitą rywalizację, z której najbardziej zapamiętanym będzie to, że udało mu się pokonać Krzysztofa Kasprzaka. Wcześniej dzielnie odpierał ataki.

Sebastian Szostak bez oceny. Raz wziął utwór – w biegu 12 – w którym dotknął taśmy i został wykluczony.

SKALA OCEN:
6 – fenomenalny
5 – bardzo dobrze
4 – dobry
3 – średnia
2 – słaby
1 – bardzo słaby

Przeczytaj także:
– Zdarzyło się, że dziecko poszło do zera. Ostrovia powtórzyła w tym … Ostrovia
– Decydujący był ostatni bieg w Grudziądzu. Gra życia Arged Malesy!

Czy zgadzasz się z notatkami graczy?

zagłosuj jeśli chcesz zobaczyć wyniki

zgłoś błąd

WP SportoweFakty

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.