Żużel. Zmiana w obsadzie SGP2 w Toruniu. Brytyjczyk wystartuje na Motoarenie

Jedna zmiana nastąpi wśród uczestników rundy finałowej FIM Speedway Grand Prix 2, która w piątek 30 września zostanie rozegrana na Motoarenie im. Marian Róża. Wiemy już, że Tom Brennan przyjedzie do Polski.

Konrad Cinkowski

Tom Brennan

WP SportoweFakty / Julia Podlewska / Na zdjęciu: Tom Brennan

Na początku września Tom Brennan upadł w wyniku czego doznał m.in. złamań żeber. Zawodnik w rozmowie z WP SportoweFakty przyznały, że w pierwszych dniach odczuwał bardzo duży bólale szybko postanowił wrócić w lewo.

W Manchesterze poniósł porażkę w finale mistrzostw kraju do lat 21, gdzie po upadku musiał zadowolić się czwartym miejscem.

Zrobił niespodziankę w finale seniorów i wygrał srebrny dysk. Przegrał tylko z Danielem Bewleyem (wyniki TUTAJ).

ZOBACZ WIDEO Zmiana jest potrzebna natychmiast? Znany dziennikarz o regulaminie: Jak chcesz, możesz

21-latek nie ukrywał w rozmowie z naszym portalem, że chciałby dostać szansę występu w SGP 2 na torze w Toruniu. Mógł go zdobyć tylko w wyniku kontuzji jednego z zawodników, bo w cyklu jest pierwszym zmiennikiem.

A wiemy już, że Brytyjczyk weźmie udział w 3. finale Speedway Grand Prix 2, o czym informuje na Twitterze profil brytyjskiej drużyny młodzieżowej. 21-latek zastąpi w Toruniu Szweda Gustava Grahna.

W Toruniu nie będzie również Francisa Gustsa, który z powodu kontuzji musiał przedwcześnie zakończyć sezon 2022.

Przeczytaj także:
Nie odnosi sukcesów w żużlu, ale został mistrzem Polski w innej dyscyplinie
Nie narzeka na brak ofert. Jest gotowy do rozmowy z Mrożkiem

Pomóż nam ulepszyć WP SportoweFakty. Odpowiedz na dwa krótkie pytania.

Czy Tom Brennan będzie mógł awansować do półfinału w Toruniu?

zagłosuj jeśli chcesz zobaczyć wyniki

zgłoś błąd

WP SportoweFakty

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.