Zwycięzca „Milionerów” wywołał burzę. Ta dyscyplina „nie jest sportem” – o2

„Milionerzy” emitowani są z przerwami od 1999 roku i przez te wszystkie lata Hubert Urbański przeczytał tylko 29 pytań za milion złotych. Tomasz Orzechowski jest piątym Polakiem, który w finale zaznaczył właściwą odpowiedź.

Pytanie o milion nie nastręczało żadnych problemów księgowej z Łodzi, gdyż wiedział, że kompozytorem utworu „Modlitwa Dziewicy” jest Polka Tekla Bądarzewska z Mławy.

Mówiło o żużlu

Księgowa z Łodzi potrzebowała trzech odcinków, by dotrzeć do pytania o milion złotych. Podczas jednego z programów wywołał spore poruszenie w sieci, gdy wspomniał o żużlu.

Zapytano go o 5000 zł. Tematem był wspomniany wcześniej żużel.

W którym dniu mecze ligi żużlowej na przestrzeni lat toczyły się z wielką intensywnością? – przeczytał pytanie Hubert Urbański.

Łódź szybko skomentowała sprawę. Odniósł się do żużla.

Nienawidzę żużlu! Nie sądzę, żeby to był sport, naprawdę. Powiedział, że to odpady koksowe, wywołując wybuch śmiechu na widowni.

Nawiązał do tego również Hubert Urbański.

Trochę podzielam twój gust – przyznał.

Słowa Orzechowskiego wywołały spore poruszenie w sieci. Pod postem na Facebooku pojawiło się wiele komentarzy. Niektórzy poparli jego stanowisko, ale byli też tacy, którzy krytykowali zwycięzcę Milionera.

Nie jestem fanem żużla, ale to zdecydowanie sport – powiedział jeden z nich.

Przypomnijmy, że w minioną sobotę Bartosz Zmarzlik został po raz trzeci w karierze indywidualnym mistrzem świata na żużlu. To wielki sukces polskiego sportowca.

Zobacz też: Bajkowe zaręczyny. Piękne WAGs z Premier League powiedziały tak

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pomoże nam tworzyć lepsze treści.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.